Çince Mütercim Tercümanlık Mezunlarından Bir İlk Daha!

Geçtiğimiz yılın kasım ayında “Çince Mütercim Tercümanlık Mezunları Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Çince-Türkçe Kelime kartları hazırladılar!” başlıklı bir haber yayınlamıştık buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yine aynı mezunlar bir ilke daha imza attılar!

İstanbul Okan Üniversitesi Çince Mütercim Tercümanlık mezun olan, Buceti Tercüme ve Danışmanlık Limited şirketini açan tercümanlar üniversite hayatlarında HSK sınavına hazırlanırken Çince-Türkçe hsk kelime kartlarının olmayışından dolayı her seviyeye uygun Çince-Türkçe kelime kartları üretip satmaya başlamışlardı. Kart satışlarını kendi siteleri olan buceti.store üzerinden gerçekleştiren Buceti ekibi yine bir ilke imza atarak ürettikleri kartları amazon.com.tr adresinde de satışa çıkardılar.

Online olarak görüşme yaptığımız Buceti ekibi, Çince öğrenmeye çalışan insanlar, öğrenciler için başka projelerinde yolda olduğunu, üzerine titizlikle çalıştıklarını ifade ettiler.

Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Buceti Ekibine başarılarının devamını diliyoruz!

Buceti ekibin kartlarına kendi sitelerinden ulaşmak için buraya tıklayabilir, amazondan ulaşmak içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir