Hsk Sözlüğü

Buceti Group Türkiye’de bir ilke daha imza attı! Türkiye’de ilk ve tek olan Çince-Türkçe Hsk kelime kartı üreten Buceti Group yine bir ilke imza atarak Çince-Türkçe ve Çince-İngilizce olmak üzere Hsk Sözlükleri çıkardı!

Çince Mütercim Tercümanlık mezunu tarafından kurulan Buceti Group, Türkiye’de Çince-Türkçe eğitim materyali eksiğini kapatmak için elinden geleni yapıyor. Piyasaya Çince Seviye Tespit Sınavı anlamına gelen Hsk sınavı için Çince-Türkçe kelime kartlarıyla girdikten sonra yine bu sınav için Online Kelime Deneme sınavları ürettiler. Hsk 1, Hsk 2, Hsk 3 ve Hsk 4 için ayrı ayrı seviyeleri de bulunmaktaydı. Ardından Hsk defterleri ve Çince güzel yazı defterleriyle de Türkiye’de yine ilklere imza attılar.

Çince-Türkçe kaynaklarına bir yenisini daha ekleyerek Hsk sınavı için özel olarak hazırladıkları Hsk 1-2-3-4 Sözlüklerini Çince-Türkçe, Çince-İngilizce seçenekleriyle piyasaya sürdüler. Büyük bir ilgiyle karşılaşan Buceti Yayınevinin kaynakları bir çok Çince eğitim veren kolej ve üniversitede zorunlu kaynak haline geldi.

Buceti Group’a başarılarından kutlar, Çince öğrenim süreçlerimizde bizlere yardım etmelirinden dolayı teşekkür ederiz.

Çince-Türkçe kaynaklara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir